Balandžio 2 d. respublikiniame muzikos ir meno mokyklų bendrojo fortepijono jaunųjų atlikėjų konkurse „Fortepijoninės noveletės 2017“ Airė Kulbickaitė (mokyt. Gražina Petrauskaitė) pelnė diplomą, Audrius Sabaitis (mokyt. Živilė Girdžiūtė) – grand Prix apdovanojimą.

Audrių Sabaitį sėkmė lydėjo ir balandžio 5 d. vykusiame VII respublikiniame antrojo instrumento (fortepijono) festivalyje – konkurse „Pavasario garsai“ Rumšiškių kultūros centre. Diplomą pelnė fortepijono vyr. mokytojos Liaudos Vaitkūnaitės paruoštas mokinių trio – Ugnė Adomaitytė, Austėja Pažėraitė ir Joana Kučinskaitė. Surinkęs maksimalų balų skaičių Audrius pelnė laureato diplomą ir diplomą už ryškiausią pasirodymą (mokyt. Živilė Girdžiūtė).

Balandžio 8 d. tarptautiniame medinių ir varinių pučiamųjų instrumentų solistų konkurse „Ventus musicale“. Audrius Sabaitis pelnė diplomą (mokyt.Virginijus Skudas)

Balandžio 12 d.VIII respublikiniame jaunųjų atlikėjų konkurse „Sentimentai valsui 2017“ laureatais tapo Kristijonas Jankūnas (mokyt. Virginijus Skudas) ir Kasparas Šiškauskas (mokyt. Asta Karpičienė), Ugnė Diatlovaitė ir Eglė Braževičiūtė (mokyt. Asta Karpičienė). Diplomą pelnė Gabija Radatavičiūtė, Aistė Radatavičiūtė, Lukas Paškevičius (mokyt. Irena Jasaitienė). Smuikininkai Antanas Arlauskas ir Airė Kulbickaitė tapo laureatais solistų kategorijoje (mokyt. Vaiva Klovaitė).

Sveikinu puikiai pasirodžiusius mokinius ir dėkoju mokytojams už nuoširdų darbą.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Adelė Kasputienė